STAV TRAILŮ

ETAPA 1:   

HÁJENKA - UZAVŘENO   PYTLÁCKÝ - OTEVŘENO   TEMPLÁŘSKÝ - UZAVŘENO   

ETAPA 2:   

TRAILALA - OTEVŘENO   TRPASLÍK - OTEVŘENO   DUHOVÝ - OTEVŘENO   MRAZNICE - OTEVŘENO   
BIKE ARÉNA VSETÍN JE CYKLISTICKÝ AREÁL PRO HORSKÁ KOLA, MĚSTSKÁ ČÁST SEMETÍN

PŘIPOJ SE K NÁM NA FACEBOOKU 

facebook
 

O NÁS

ZPĚT

 

Singletrailové centrum pro horská kola Bike aréna Vsetín, zkráceně BAV, najdete ve Vsetíně místní části Semetín. Bike Aréna Vsetín navazuje na cyklostezku Bečva, která vede od pramene Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po její soutok s Moravou. První trasy byly vybudovány v roce 2014, a v následujících letech k nim přibyly další. V současné době si zde můžete užít více než 20 kilometrů přírodních stezek a trailů barevně rozlišených podle obtížnosti. Od jednodušších modrých až po černé náročnější. Zábavu si zde užijí nejen „sváteční“ jezdci, ale i zkušení bikeři.

 

Od myšlenky k realizaci

Původní představa o vybudování tratí pro horská kola vznikla v komunitě bikerů z Planet Bikes a zastupitele Romana Kalabuse s cílem mít v okolí Vsetína místo, kde si člověk může zajezdit na kole, trénovat a bavit se. A tak se za přispění a podpory města Vsetína a Sdružení obcí Valašsko-Horní Vsacko spojily zkušenosti místních bikerů se stavěním tratí a práce spousty dobrovolníků a přátel. Vznikly tak traily, které nabízí jak klidnější a bezpečné trasy pro rodiny s dětmi, tak technicky náročnější tratě, na kterých si jezdci otestují své možnosti a schopnosti.

Najdete zde klopenky, přírodní nerovnosti, kamenné stupně, skoky, pumtrackové části a nechybí ani dřevěné lávky. Všichni, kteří chtějí využít potenciál svého kola a zajezdit si v podmínkách pro které bylo horské kolo určeno mají u nás v Bike aréně Vsetín jedinečnou příležitost.

 

Přijďte si k nám zajezdit.

Těšíme se na vás.

Mapa a provozní řád ke stažení

 

 

Mapa Bike Arény

 
POČASÍ
VSETÍN Počasí
 

Bike&fishing Camp

Servis kola

Půjčovna

 
PARTNEŘI
 
 
CESTA DO BAV
 

TRASA:

K BAV přijedeš po silnici č 57, sjedeš na značené odbočce směr Semetín, projedeš okrajem průmyslové zóny Bobrky, pořád směr Semetín. Následně přejedeš řeku Bečvu. Traily BAV se nacházejí za mostem přes řeku vpravo. Vozidlo zaparkuj výhradně na odstavném parkovišti, které je 50 m rovně po komunikaci za odbočkou.

 

GPS:

49.360098, 17.951790 - Vsetín 1575

 

2020 © Město Vsetín se sídlem Svárov 1080, 755 01 Vsetín všechna práva vyhrazena.
www.bikearena-vsetin.cz
Webdesign: David Rafaj, technické řešení: Nowonet Media

Sledujte nás na sociálních sítích: