STAV TRAILŮ

ETAPA 1:   

HÁJENKA - UZAVŘENO   PYTLÁCKÝ - OTEVŘENO   TEMPLÁŘSKÝ - OTEVŘENO   

ETAPA 2:   

TRAILALA - OTEVŘENO   TRPASLÍK - UZAVŘENO   DUHOVÝ - OTEVŘENO   MRAZNICE - OTEVŘENO   
BIKE ARÉNA VSETÍN JE CYKLISTICKÝ AREÁL PRO HORSKÁ KOLA, MĚSTSKÁ ČÁST SEMETÍN

PŘIPOJ SE K NÁM NA FACEBOOKU 

facebook
 

NOVINKY

ZPĚT

 

NOVINKY

TRAILY BIKE ARÉNY VSETÍN ČEKÁ ÚDRŽBA
11/04/2020

TRAILY BIKE ARÉNY VSETÍN ČEKÁ ÚDRŽBA

Vsetínští radní na svém dubnovém zasedání rozhodli o uvolnění 175 tisíc korun na údržbu a úpravu trailů Bike arény Vsetín (BAV). Současně žádají sportovce, aby do dokončení prací na traily nevjížděli.

 
 
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
 

 

První etapa BAV vznikla v roce 2014 a zahrnuje tři traily – Hájenka, Pytlácký a Templářský. V následujících letech k nim v rámci druhé etapy přibyly další čtyři traily – Trailala, Trpaslík, Duhový a Mraznice.

Údržbu celé BAV v uplynulých letech komplikovala kůrovcová kalamita. V důsledku ní zde probíhala rozsáhlá lesní těžba a pohyb těžké techniky část trailů poničil. Do alespoň částečné nápravy nevyhovujícího stavu nyní radní uvolnili zmíněných 175 tisíc korun včetně DPH. „Údržbu, pokud to klimatické podmínky a opatření, související s pandemií koronaviru, dovolí, provede zřejmě ještě v průběhu dubna firma místního odborníka na stavbu trailů Radomila Paly z firmy Planet Bikes. Týkat se bude trailů Pytlácký, Templářský, Duhový, Trailala a část Mraznice, které by po dokončení prací měly být zpřístupněny bajkerům,“ uvedl místostarosta Pavel Bartoň s tím, že v květnu by na to měl navázat ještě rozsáhlejší zásah do Pytláckého trailu. „Spočívat bude v terénních úpravách a přemodelaci vytipovaných prvků na jeho trase,“ řekl Bartoň a pokračoval: „O průběhu prací a otevírání jednotlivých tratí Bike arény Vsetín budeme informovat prostřednictvím webu města, sociálních sítí a komunikační platformy Mobilní Rozhlas. Do té doby prosíme bajkery, aby na traily, zejména z důvodu bezpečnosti, nevjížděli.“


Oficiální tisková zpráva MěU Vsetín.
-mh-

 

 

ZPĚT

NAHORU

Mapa Bike Arény

 
POČASÍ
VSETÍN Počasí
 

Bike&fishing Camp

Servis kola

Půjčovna

 
PARTNEŘI
 
 
CESTA DO BAV
 

TRASA:

K BAV přijedeš po silnici č 57, sjedeš na značené odbočce směr Semetín, projedeš okrajem průmyslové zóny Bobrky, pořád směr Semetín. Následně přejedeš řeku Bečvu. Traily BAV se nacházejí za mostem přes řeku vpravo. Vozidlo zaparkuj výhradně na odstavném parkovišti, které je 50 m rovně po komunikaci za odbočkou.

 

GPS:

49.360098, 17.951790 - Vsetín 1575

 

2020 © Město Vsetín se sídlem Svárov 1080, 755 01 Vsetín všechna práva vyhrazena.
www.bikearena-vsetin.cz
Webdesign: David Rafaj, technické řešení: Nowonet Media

Sledujte nás na sociálních sítích: